Post by Admin on Jul 12, 2020 13:43:38 GMT
Golden Pony Dressage Cupin toinen osakilpailu 02.08.2020 (KRJ)
VIP: 25.07.2020
Järjestäjä: Golden Leaves (GOLE7387)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- HUOM! Luethan kilpailun infon ennen osallistumista!
- Kilpailut ovat poniratsukoille avoimet (tarkemmat erittelyt luokkien kohdalla)
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa
- Ratsastaja saa kilpailla kilpailussa enintään kaksi starttia, kuitenkin vain yhden per sama hevonen!
- Hevonen saa kilpailla kilpailussa enintään kaksi starttia, kuitenkin vain yhden per sama ratsastaja!
- Poni luokitellaan rodun perusteella, ei säkäkorkeuden!
- Yksi henkilö saa tuoda luokkaan max 3 ratsukkoa.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
Huomioithan, että osallistuessasi tähän kilpailuun, osallistut neljään KRJ:n alaiseen osakilpailuun, sekä mahdollisesti finaaliin, lisätietoa infolinkistä.
Kilpailuiden tulokset tulevat yksi kerrallaan, vaikka kilpailu onkin tavallaan kuin rypäs. Jokaisen osakilpailun tulokset tulevat aina kisaa edeltävänä päivänä.
Osallistuminen
- osoitteeseen virtuaali.adsku@gmail.com tai alle otsikolla Golden Pony Dressage Cup
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Edustettavan maan lyhenne Ratsastajan etu- ja sukunimi (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
esim. IT Alisé Esimerkki (VRL-13542) - Poni nimeltä Päivi VH12-345-6789
Luokat
Juniorisarja (alla oleviin luokkiin saa osallistua alle 18-vuotias ratsastaja ponilla)
1. Helppo B
2. Helppo A
Seniorisarja (alla oleviin luokkiin saa osallistua yli 18-vuotias ratsastaja ponilla)
3. Helppo A
4. Vaativa B
Lähtölistat
Juniorisarja
1. Helppo B
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059
2. Helppo A
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Clarissa VH20-035-0072
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Desire VH20-035-0067
Seniorisarja
3. Helppo A
1. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
2. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061
3. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Arion Dael VH18-025-0073
4. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Stoorin Helmiina
5. DE Dominic Freitag (VRL-13369) - Gardenia Snilli VH19-029-0055
6. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Not A Stage Diva
7. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054
8. FI Joosua Kuoppala (VRL-10337) - Ellietta Story
9. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Rushock Smoochum VH18-029-0079
4. Vaativa B
1. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Countess de Witte VH20-035-0078
2. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Rundströms Emilia
3. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036
4. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
5. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010
6. GB Joni Lehtimäki (VRL-13542) - Amulet KK VH20-029-0102
7. FI Kaapo Maalismaa (VRL-14810) - Vadelmiina
8. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
9. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Marttiini
10. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Ellietta Story
Tulokset
Juniorisarja
1. Helppo B
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056 (68,571 %)
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059 (64,643 %)
2. Helppo A
1. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Desire VH20-035-0067 (64,286 %)
2. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Clarissa VH20-035-0072 (64,286 %)
Seniorisarja
3. Helppo A
1. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061 (77,500 %)
2. FI Joosua Kuoppala (VRL-10337) - Ellietta Story (70,357 %)
3. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Stoorin Helmiina (70,357 %)
4. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015 (69,286 %)
5. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Rushock Smoochum VH18-029-0079 (63,214 %)
6. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Not A Stage Diva (63,214 %)
7. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Arion Dael VH18-025-0073 (62,857 %)
8. DE Dominic Freitag (VRL-13369) - Gardenia Snilli VH19-029-0055 (61,429 %)
9. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054 (57,857 %)
4. Vaativa B
1. GB Joni Lehtimäki (VRL-13542) - Amulet KK VH20-029-0102 (72,857 %)
2. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065 (72,857 %)
3. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Rundströms Emilia (70,714 %)
4. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047 (69,286 %)
5. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 (68,929 %)
6. FI Kaapo Maalismaa (VRL-14810) - Vadelmiina (67,857 %)
7. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 (67,857 %)
8. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Ellietta Story (66,429 %)
9. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Marttiini (66,429 %)
10. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Countess de Witte VH20-035-0078 (63,214 %)
VIP: 25.07.2020
Järjestäjä: Golden Leaves (GOLE7387)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- HUOM! Luethan kilpailun infon ennen osallistumista!
- Kilpailut ovat poniratsukoille avoimet (tarkemmat erittelyt luokkien kohdalla)
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa
- Ratsastaja saa kilpailla kilpailussa enintään kaksi starttia, kuitenkin vain yhden per sama hevonen!
- Hevonen saa kilpailla kilpailussa enintään kaksi starttia, kuitenkin vain yhden per sama ratsastaja!
- Poni luokitellaan rodun perusteella, ei säkäkorkeuden!
- Yksi henkilö saa tuoda luokkaan max 3 ratsukkoa.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
Huomioithan, että osallistuessasi tähän kilpailuun, osallistut neljään KRJ:n alaiseen osakilpailuun, sekä mahdollisesti finaaliin, lisätietoa infolinkistä.
Kilpailuiden tulokset tulevat yksi kerrallaan, vaikka kilpailu onkin tavallaan kuin rypäs. Jokaisen osakilpailun tulokset tulevat aina kisaa edeltävänä päivänä.
Osallistuminen
- osoitteeseen virtuaali.adsku@gmail.com tai alle otsikolla Golden Pony Dressage Cup
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Edustettavan maan lyhenne Ratsastajan etu- ja sukunimi (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
esim. IT Alisé Esimerkki (VRL-13542) - Poni nimeltä Päivi VH12-345-6789
Luokat
Juniorisarja (alla oleviin luokkiin saa osallistua alle 18-vuotias ratsastaja ponilla)
1. Helppo B
2. Helppo A
Seniorisarja (alla oleviin luokkiin saa osallistua yli 18-vuotias ratsastaja ponilla)
3. Helppo A
4. Vaativa B
Lähtölistat
Juniorisarja
1. Helppo B
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059
2. Helppo A
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Clarissa VH20-035-0072
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Desire VH20-035-0067
Seniorisarja
3. Helppo A
1. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
2. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061
3. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Arion Dael VH18-025-0073
4. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Stoorin Helmiina
5. DE Dominic Freitag (VRL-13369) - Gardenia Snilli VH19-029-0055
6. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Not A Stage Diva
7. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054
8. FI Joosua Kuoppala (VRL-10337) - Ellietta Story
9. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Rushock Smoochum VH18-029-0079
4. Vaativa B
1. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Countess de Witte VH20-035-0078
2. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Rundströms Emilia
3. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036
4. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
5. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010
6. GB Joni Lehtimäki (VRL-13542) - Amulet KK VH20-029-0102
7. FI Kaapo Maalismaa (VRL-14810) - Vadelmiina
8. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
9. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Marttiini
10. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Ellietta Story
Tulokset
Juniorisarja
1. Helppo B
1. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056 (68,571 %)
2. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059 (64,643 %)
2. Helppo A
1. GB Erica Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Desire VH20-035-0067 (64,286 %)
2. GB Jenny Lehtimäki (VRL-13542) - Golden Clarissa VH20-035-0072 (64,286 %)
Seniorisarja
3. Helppo A
1. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061 (77,500 %)
2. FI Joosua Kuoppala (VRL-10337) - Ellietta Story (70,357 %)
3. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Stoorin Helmiina (70,357 %)
4. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015 (69,286 %)
5. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Rushock Smoochum VH18-029-0079 (63,214 %)
6. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Not A Stage Diva (63,214 %)
7. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Arion Dael VH18-025-0073 (62,857 %)
8. DE Dominic Freitag (VRL-13369) - Gardenia Snilli VH19-029-0055 (61,429 %)
9. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054 (57,857 %)
4. Vaativa B
1. GB Joni Lehtimäki (VRL-13542) - Amulet KK VH20-029-0102 (72,857 %)
2. GB Ashley Cox (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065 (72,857 %)
3. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Rundströms Emilia (70,714 %)
4. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047 (69,286 %)
5. GB Sonja Lovell (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 (68,929 %)
6. FI Kaapo Maalismaa (VRL-14810) - Vadelmiina (67,857 %)
7. IE Rose O'Brien (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 (67,857 %)
8. US Trevor Andrews (VRL-10337) - Ellietta Story (66,429 %)
9. FI Sanni Viitala-Almeidos (VRL-10337) - Marttiini (66,429 %)
10. GB Sharon Jackson (VRL-13542) - Countess de Witte VH20-035-0078 (63,214 %)